KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11811666
nr 1181 1666
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, 50x70
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 maj 2018
kl 19:03:37
100 kr
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)